SPA & Sağlık

İç Huzura Yolculuk

Ege Denizi manzarasında huzur ve dinginlik ile bir araya geliyor. Su sesleri eşliğinde dinlenme alanı ve doğanın içerisinde iyi hissettirecek atmosferiyle birçok seçenek sunuyor. Kişiselleştirilmiş bakım deneyimlerini profesyonel hizmet anlayışı ve doğallıkla birleştiriyor.

SPA Olanakları

• İki kapalı terapi odası
• İki açık hava SPA kabini
• Kapsamlı sauna ve buhar odası
• Pilates ve yoga
• Kapalı ve açık yüzme havuzları

Sign By Ersan SPA bakımları, size kişiselleştirilmiş bakım deneyiminin ve lüksün doruk noktalarını yaşatmak için tasarlanmıştır. Bakımlarda içerdiği doğal maddelerin kalitesine, saflığına ve uyumuna göre kategorize edilmiş ürünler kullanılmaktadır.

Klasik Masaj
50 Dakika / 80 Dakika

Düzenli basınç uygulanarak yapılan, gerçek anlamda geleneksel ve canlandırıcı olan bu masaj, vücuttaki gergin noktaların giderilmesi için idealdir.

Aromaterapi Masajı
50 Dakika / 80 Dakika

Günün getirdiği stres ve gerginlikten uzaklaşın, vücudunuza ve zihninize yeniden denge getirin. Doğu ve Batının en iyi masaj türlerini birleştiren gerçek ve geleneksel aromaterapi vücut masajı.

*Rahatlama *Enerji *Detoks *Bağışıklık Sistemi

Derin Doku Masajı
50 Dakika / 80 Dakika

Spor yaptıktan sonra veya fiziksel stres ve gerilim dolu bir günün sonunda sertleşmiş, sıkılaşmış ve bitkin kaslar ve eklemler için hazırlanmış, tüm vücuda uygulanan derin ve amacına uygun bir masajdır.

Dört El Masajı
50 Dakika

Vücuttaki gerilimi gidermek ve derin bir rahatlık sağlamak üzere 2 özel eğitilmiş masörümüzün harmoni içinde yaptıkları masaj sizi dinlenmenin doruklarına çıkarır.

Sıcak Taş Masajı
80 Dakika

Kan akışını hızlandırmak, kas gerginliğini yatıştırmak ve yoğun bir rahatlık hissi sağlamak için vücuda ve belirli enerji noktalarına sıcak bazalt taşlarıyla masaj yapılır.

Ayaj Masajı
30 Dakika

Parmak basıncının kullanıldığı bu enerji verici ayak masajı kan dolaşımını hızlandırmak ve bir refah hissi aşılamak için refleksleri uyandırır.

İyileştirici Sırt Masajı
30 Dakika

Rahatlıcı bir etkiye sahip olan bu masaj, sıkıntı ve stresle oluşan gerginliğin giderilmesine ve kasların gevşemesine yardımcı olur.

Bali Masajı
50 Dakika / 80 Dakika

Hafif, rahatlatıcı ve dinlendirici hareketlerle yapılan otantik Bali tarzı masaj, vücuttaki gerilimin giderilmesini sağlar ve zihin – vücut dengesini düzenler.

Thai Masajı
50 Dakika / 80 Dakika

Baskı noktalarının kullanıldığı Thai yoga masajı, kasları uzatan esnetme ve kollarla uygulanan baskı hareketleriyle, vücuttaki gerilimi azaltarak ve sertleşmiş kasları gevşeterek hareket serbestliği ve rahatlama sağlar. Bu masajda herhangi bir yağ kullanılmadığından masajdan hemen sonra giysiler rahatlıkla giyilebilir.

Shiatsu Masajı
50 Dakika / 90 Dakika

Bu geleneksel Japon tekniği; enerji bloklarını temizlemek, yerleşik gerginliği hafifletmek ve vücudunuzdaki enerji akışını arttırmak için bedeninizin belirli noktalarına parmak ve avuç içiyle baskı uygulanarak icra edilir.

Hint Kafa Masajı
30 Dakika

Champissage olarak da bilinen Hint usulü baş masajı, kan dolaşımını hızlandırmak ve enerji kanallarını yönlendirmek için başa boyna ve yüze nazikçe basınç uygulamayı kapsar.

Mineral Tuz Eksfoliasyonu
30 Dakika

İsteğinize göre enerjinizi arttırmak veya stresinizi atmak için yapılan bu Mineral Tuzlarla Arınma ritüeli, cildinize parlaklık katarak, cildinizin ihtiyacı olan besin ve nemi almasında yardımcı olur.

Hafif Ayaklar
40 Dakika

Yorgun, şişmiş, ağrılı ve ağırlaşmış bacakları Sign By Ersan Spa’dan rahatlatan ve canlandıran zengin bir bakım.

Bali Lulur Bakımı
110 Dakika

Bu geleneksel tören, vücudunuzun sakinleşmesine yardımcı olacak bali masajımızla başlar. Otantik lulur karışımı cildinize derin ve dikkatli bir bakım sağlarken, nazik soyma işlemi ile devam eder. Bakım, cildi tamamen nemlendiren zengin ve yumuşatıcı özel nemlendirici ile son bulur.

Selülit Bakımı
40 Dakika

Detoks yapan ve enerji veren bir vücut peelinginden sonra yoğun ama nazik bir selülit masajı, lenfleri ve kan akışını harekete geçirir, cildin üst tabakasına detoks yaparak, vücut hatlarını sıkılaştırır.

Klasik Cilt Bakımı
55 Dakika

Cilt haritanız çıkarıldıktan sonra, bakıma çift etkili temizleyici uygulamasıyla başlanır; peeling, cildinize uygun maske ve nemlendirici yüz masajı sayesinde en iyi sonuç sağlanmış olur.

Anti-Age Yüz Bakımı
55 Dakika

Yaşlanma belirtilerine karşı etkili bir bakımdır. Cildinizi sıkılaştırır ve enerji vererek cildin daha genç görünmesini sağlar. Cildinizin ihtiyacı olan nem ve ışıltıyı kazandırır.

Canlandırıcı Yüz & Boyun Masajı
30 Dakika

Yüz, ense ve baş bölgelerine yapılan bu masaj ile dinlenirken aynı zamanda cildinizin canlandığını hissedeceksiniz.

Hopi Kulak Mumu
20 Dakika

Kızılderililerin geleneksel kültürü olan, bal ve bitki özlerinden yapılan Hopi Kulak Mumları, kulaktaki toksinlerin ısı yoluyla mum içine çekilmesini sağlar. Bu sayede sinüs kanallarının  açılmasına, migren, sinüzit ağrıları ve kulak çınlamasının hafiflemesine yardımcı olur.

Ekspres Yüz Bakımı
30 Dakika

Zamanı kısıtlı konuklarımız için mükemmel temizleme, kişinin cilt ihtiyaçlarına özel maske, tonik ve nemlendirmeden oluşur.

Ekspress Maske
20 Dakika

Terapistlerimiz cilt tipinize en uygun maskeyi size önerecekler. Uygulama sonrasında cildinizdeki yumuşacık ve ferah histen vazgeçemeyeceksiniz.